Poznań Game Arena 2023

6-8 października Mirror Cube w pełnej obsadzie, był częścią niezwykle klimatycznej imprezy – Poznań Game Arena. To jedna z najważniejszych pozycji dla branży gamingu oraz cosplay w Polsce, przyciągające tysiące miłośników ze świata gier wideo z całego kraju.
PGA 2023 to znakomita okazja dla społeczności gamingowej do spotkania się, czerpania z pasji, a także poznawania nowych trendów i produktów związanym z grami.
Podczas tegorocznej edycji nasze przestrzenie nieskończoności można było znaleźć w pawilonie nr 6. Wydarzenie od samego początku było intensywne, a my co chwilę gościliśmy nietuzinkowych odwiedzających. A na tegorocznej edycji PGA odwiedziło 47 628 zwiedzających! Bardzo duża ilości indywidualnych wizyt uczestników PGA, kolorowych i przesympatycznych ekip cosplay, oraz sporo kreatywnych i ciekawych rozmów z wieloma wystawcami i organizatorami z branży IT. Coś czujemy, że po tych wszystkich kreatywnych dyskusjach, koncept infinity room w postaci Mirror Cube, może znów być częścią barwnych wydarzeń ze świata gamingu i IT.